Nasza firma

Firma EURO KLIMA powstała w 2000 roku i od początku istnienia specjalizujemy się w sprzedaży części, podzespołów oraz chemii do układów klimatyzacji samochodowych. Jedną z głównych gałęzi firmy jest regeneracja i sprzedaż sprężarek. Stopniowo rozszerzając asortyment dołączyliśmy do oferty również narzędzia i urządzenia serwisowe. Idąc za potrzebami rynku w 2004r. EURO KLIMA rozszerzyła ofertę o regenerację i sprzedaż turbosprężarek. Rok 2007 to dalsze rozszerzenie oferty firmy o układy wtryskowe. Rok 2009 to powstanie sklepu internetowego...

Jesteśmy bezpośrednim importerem czołowych światowych producentów, dzięki czemu nasi klienci mają pewność że nie muszą korzystać z łańcucha pośredników, co jak wiadomo wiąże się z niższą ceną przy jak najwyższej jakości.

Nasi klienci otrzymają u nas nie tylko kompleksowe zaopatrzenie lecz również fachową i szybką pomoc w zakresie zagadnień związanych z naszym asortymentem. W naszej codziennej pracy hołdujemy zasadom profesjonalizmu w każdym działaniu. Jesteśmy postrzegani jako wiarygodny partner w biznesie. Nasza działalność oparta jest na zasadach wzajemnego zaufania, poszanowania godności i etyki w biznesie.

W naszej codziennej działalności wszystkie podejmowane działania firmy nakierowane są na Klienta. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby móc Państwu kompetentnie i szybko pomóc.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są sprawdzone i zweryfikowane pod względem funkcjonowania. Wszystkie urządzenia objęte są gwarancją.